Post: #2481
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
|
|
Post: #2481
20-02-2019, 13:50
Post: #2482
20-02-2019, 13:55
Post: #2483
Boze ..ja go dopiero po glosie poznalam
20-02-2019, 14:32
Post: #2484
20-02-2019, 15:02
Post: #2485
20-02-2019, 15:41
Post: #2486
Wiesz co ..glos moim zdaniem M . Kondrata
..ale to nie moze byc on ![]() Moze powialo , ale to raczej stwierdzenie faktow niz pesymizm .
20-02-2019, 15:50
Post: #2487
20-02-2019, 15:52
Post: #2488
20-02-2019, 15:55
Post: #2489
W osobie Giseli dopatrzyłam się forumowego przebierańca w czarnej peruce.
Unka, miej się na baczności
20-02-2019, 16:51
Post: #2490
Tak Unka, lubie Malenczuka.
Lubie go dlatego, ze to dobry odtwarzacz. Dla mnie tworca dojrzalej, polskiej tandety. Bardziej kreacja tozsamosci, niz dobra muzyka. Chociaz, obiektywnie jego teksty do mnie trafiaja. Kreacja tozsamosci... Otoz kiedys( nie pamietam dokladnie kiedy) syn postanowil mnie przedstawic przyszlej synowej. Poszlismy do jakiegos wyszynku na kolacje. Nikt z nas nie zauwazyl , ze to lokal taneczny. Jakas kapela grala do kotleta i ludzie deptali kapuste. W pewnym momencie uslyszalem dedykacje skierowana do mnie( nie lubie takiej wiochy) i byl to kawalek Malenczuka. Moja przyszla synowa chciala strzelic punkty i zafundowala mi ten afront. Zapytalem ja ...... dlaczego? - bo ty prawie jak on i uwielbiam Cie za to , ze takiego syna stworzyles. Kuuuuzwa!!!!! Gdy poszla tanczyc z synem, udalem sie do baru, wzialem 1/2 czystej, z kuchni przyniesli kiszone ogorki... i siadlem przy stole. - no to koniec z torcikami i zdrowie wielbicielek( wypsnelo mi sie , gdy wrocili) Chyba zrozumiala, bo juz jako synowa, nie wyskakuje z szeregu. Malenczuka lubie jeszcze bardziej, bo dziewczyna udana jest. PS Oddycham...
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
20-02-2019, 17:01
Post: #2491
20-02-2019, 17:07
Post: #2492
Ja sie nie dopatruje ....uwielbiam go w kazdym wcieleniu .
Iberte , no musze przyznac , ze jak tego tekstu posluchalam , to pomyslalam ..kurde ..wypisz , wymaluj Iberte . :p
20-02-2019, 17:45
Post: #2493
Iberte napisał, że synowa udana dziewczyna jest.
A co to znaczy że...udana? taka ładna? taka mądra? taka oddana? taka wpatrzona jak w obraz w męża (bądź teścia)? bo wszystko naraz to raczej niemożliwe jest....
20-02-2019, 17:55
Post: #2494
(20-02-2019, 17:55)Słoninka napisał(a): Iberte napisał, że synowa udana dziewczyna jest. Szacunek do ludzi ma. Dzisiaj to rzadki towar.... Rodzice czasu nie zmarnowali
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
20-02-2019, 18:07
Post: #2495
O tak. Szacunek do ludzi to bardzo ładna cecha.
Ja z szacunku do swojego ciała zasuwam teraz do fitnesstudia.
20-02-2019, 18:17
Post: #2496
https://youtu.be/BLLijcxkDfs
Sorry , ze przeszkadzam , ale mnie sie na kabarety dzis zebralo. Sloninka tylko nie dopatruj sie .
20-02-2019, 18:22
Post: #2497
(20-02-2019, 17:45)Unka napisał(a): Ja sie nie dopatruje ....uwielbiam go w kazdym wcieleniu . „....grzeszylem bom jest chlop, a chlopu to wypada wiec rzuc mi Piotrze slomy snop, tak lzej sie jest spowiadac..
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
20-02-2019, 20:28
Post: #2498
to juz na pamiec znasz?
20-02-2019, 20:33
Post: #2499
To nie Malenczuk....
Czasami, gdy motywator siada, mrucze pod nosem takie frantowki... Nie lubie pic na smutno. Trzymaj sie cieplo..
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
20-02-2019, 21:15
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|