Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin nasze-niemcy.pl
Post: #1
Regulamin nasze-niemcy.pl
1. Każdy użytkownik forum jest zobowiązany do przeczytania regulaminu i stosowanie się do niego.
2. Wszystkie ogłoszenia muszą być umieszczane w odpowiednich regionach. Źle umieszczone ogłoszenie może zostać przesunięte lub usunięte, kiedy będzie to robione nagminnie. Jeśli ktoś nie wie gdzie dokładnie powinien zamieścić swoje ogłoszenie, proszę pytać na "Shoutbox" (na samym dole strony głównej), lub pisać na nasz e-mail fabek@nasze-niemcy.pl.
3. Przed napisaniem tematu lub zamieszczeniem ogłoszenie upewniamy się, czy taki temat już przypadkiem nie istnieje. Na forum jest opcja "Szukaj", która nam w tym pomaga, proszę korzystać. Powielony temat zostanie usunięty. Ktoś kto będzie leniwy i nie będzie mu się chciało szukać a zdarzy się to kilka razy, otrzyma ostrzeżenie.
4. Pisanie tematów, które nie mają sensu lub odpowiedzi nie wnoszące nic do tematu będą usuwane. Nagminne nie stosowanie się oczywiście będzie karane.
5. Na forum powinny znajdować się jedynie dyskusje na poziomie. Różnego rodzaju docinki, przedrzeźniania, dokuczania, wyśmiewania, itp. będą usuwane a autorzy będą surowo karani.
6. Treść zamieszczanego tematu musi przedstawiać jego zawartość.
7. Reklamy osób prywatnych lub firm będą akceptowane przez administracje i to ona będzie decydować o pozostawieniu danej wiadomości lub nie, według własnych kryteriów. Nagminna próba umieszczanie reklamy będzie nagradzana usunięciem takiej osoby z forum i zablokowaniem dostępu.
8. Administracja ma prawo do usuwania postów lub tematów, który narusza regulamin ogólny lub przypisany do danego działu.
9. Na forum nie ma miejsca na przekleństwa, te w języku polskim jak i w innych. Osoby nie stosujące się do tego zostaną nagrodzone ostrzeżeniem a w konsekwencji otrzymaniem bana na forum.
10. Każdy powinien przestrzegać schludności swojej wypowiedzi. Staramy się używać interpunkcji, ortografii oraz rozpoczynać zdania wielkimi literami, aby wypowiedzi wyglądały przejrzyście.
11. Na forum nie można zamieszczać reklamy innych stron internetowych. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany decyzji w niektórych przypadkach.
12. Administracja ma prawo do zamknięcia tematu, kiedy dyskusja w nim odbiega od określonej tematyki lub została zakończona.
13. Wszelkiego rodzaju nabijanie postów na forum będzie karane poprzez ostrzeżenia a w konsekwencji bana na forum.
14. Zakładanie kilku kont na forum w różnego rodzaju celu jest surowo zabronione. Wszystkie takie konta będą usuwane a użytkownicy otrzymają zakaz wstępu na forum bez żadnego tłumaczenia.
15. W razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać na e-mail fabek@nasze-niemcy.pl lub na "Shoutbox" (na samym dole strony głównej).
16. Osoby łamiące regulamin otrzymają kolejno ostrzeżenia a później bana i zostaną usunięte z forum bez możliwości powrotu.
17. Otrzymanie "bana" oznacza zablokowanie dostępu do forum z danego nicku lub ip komputera. Taka osoba nie ma możliwości przeglądania forum.
18. Po otrzymaniu bana, każdy może się odwołać w ciągu trzech dni, ale tylko w tedy kiedy zaszła jakaś pomyłka. Po upłynięciu tego terminu nie będzie możliwości cofnięcia.
19. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane treści na forum.
20. Administracja może usuwać posty/tematy na forum oraz jego użytkowników bez podania powodu. W sytuacjach spornych zawsze ma rację.
21. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
| Zarabianie w internecie |

Znajdziesz mnie na facebook'u, instagramie oraz youtubie.
24-11-2013, 14:04

Wątek zamknięty


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opinie na temat nowej strony z ogłoszeniami ogloszenia.nasze-niemcy.pl fabek 0 4,809 07-10-2015, 11:37
Ostatni post: fabek
  Koszulki forum nasze-niemcy.pl fabek 0 6,963 29-06-2013, 21:20
Ostatni post: fabek

Skocz do: