Post: #1321
Jerzy,
przestań z tymi FOCHAMI, bo jesteś zwyczajnie... niestrawny.
Jak żylasta wołowina ze starego woła.
przestań z tymi FOCHAMI, bo jesteś zwyczajnie... niestrawny.
Jak żylasta wołowina ze starego woła.
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
|
|
Post: #1321
Jerzy,
przestań z tymi FOCHAMI, bo jesteś zwyczajnie... niestrawny. Jak żylasta wołowina ze starego woła.
14-01-2019, 01:29
Post: #1322
14-01-2019, 01:43
Post: #1323
(13-01-2019, 23:51)Słoninka napisał(a): Iberte... Sloninko, jeszcze raz przepraszam, ze wczoraj opuscilem Cie jedynie z pocakunkiem w dlon. Nie byl to przejaw lekcewazenia. Cykl biologiczny starszego pana ma swoje prawa. Nie ukonczylem studiow w Polsce, wiec nie ma sensu opisywac ile pracy kosztowalo mnie zaliczanie kolejnych semestrow. Nie ukonczylem ich nie dlatego, ze bylem ksiazkowym przykladem durnoty. Powod byl prozaiczny lub jak kto woli..... zyciowy. Podobnie jak Ty ukonczylem renomowana szkole srednia na Wybrzezu. Prawde mowiac, nie wiem jak i kiedy ja ukonczylem . Ledwo co zajalem miejsce w lawce i juz otrzymalem dyplom. Aby nie czuc sie niedowartosciowanym, dorzucono mi jeszcze Swiadectwo Dojrzalosci. Dojrzaly bylem juz po urodzeniu, wiec traktowalem to jedynie jako formalne potwierdzenie. Wiedza na studiach przygniatala mnie niczym „ puszysta“ kobieta. Lubie sie uczyc, wiec mnie tak lekka nadwaga nie deprymowala. Twierdze jednak, ze studiowanie to praca na pelnym etacie. „ Kto studiowal, ten po prostu wie“. Oczywiscie byla tez cala armia studentow ktorzy wietrzyli mozgi „ dziekankami“. Tych mozna dzisiaj spotkac, snujacych sie po korytarzach urzedow i transportujacych wazne dokumenty. Lepetyna pusta..... ale mgr. Ty zaliczylas dwa fakultety. W miedzyczasie poswiecilas sie bardzo dobrzej platnej pracy i zwiedzaniem swiata. Zapewne przez skromnosc nie wspomnialas o czasie koniecznym do wydawania tego majatku. Zupelnie w ciszy i glebokiej tajemnicy podziwiam Cie za kreatywnosc.
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
14-01-2019, 12:10
Post: #1324
(13-01-2019, 20:11)ferdydurke napisał(a):To nie jest odpowiedz na moje pytanie , ale tej nawet tu nie oczekiwalam , wiec zostawmy to , tak jak jest .(13-01-2019, 13:48)Unka napisał(a): Dlaczego w prawie wszystkim doszukujesz sie klamstw , sciemy , ataku?Unka raz w miesiącu jadę autobusem do pracy - wchodzę i co widze? X ludzi, którzy siedzą wślepieni w swój smartfon. Przez przyblizajaca ludzi technike , mozna sie tez od siebie oddalic . Czasami jest sie tak blisko , ze brakuje tylko dotyku , zapachu i ciepla ..zostaje niedosyt . Czasami patrzy sie na cialo trzymajace w reku telefon , oddalone , chociaz jest na wyciagniecie dloni . Kiedy wywalczysz sobie spojrzenie , wysluchanie , to bedzie ono tylko krotkim przeciagnieciem liny w twoja strone , a kiedy przestaniesz ja kurczowo trzymac , zostaje znowu tylko cialo wgapione w telefon.
14-01-2019, 12:28
Post: #1325
uj, ladnie napisane Unka...
I po co rzucac perly przed wieprze ..
kartofle dla nich o wiele lepsze .
14-01-2019, 13:02
Post: #1326
No...sama wiesz ..najlepsza muza na taka " tworczosc" jest cierpienie .
14-01-2019, 13:55
Post: #1327
Iberte, doceniam poczucie humoru w wpisie 1326.
Celowo go nie cytuje bo to notoryczne cytowanie wypowiedzi innych i robienie wpisów na pół kilometra zwyczajnie mnie irtuje. Iberte... Nie mam pustej łepetyny, nie miałam dziekanki ani jednej, nie zdałam żadnego egzaminu na tzw. ładne oczy (bo może ich po prostu nie mam )nie podróżowałam po żadnym "świecie" przed 1989, rodzice mnie utrzymywali do 24 roku życia, a zarobione w łatwy sposób pieniądze miałam na swoje "fanaberie" Czy w tym co napisałam jest coś nienormalnego? Albo...wyjątkowego? W/g absolutnie nie.
14-01-2019, 14:00
Post: #1328
Sloninko( post 1330),
korzystam z danego mi przywileju i rozmowcow wybieram sobie sam. Gdybym to co piszesz uznal za anomalie, to kierujac sie sympatia, nie okradalbym Cie z czasu. Nazwanie Ciebie „ pusta lepetyna“ byloby nie tylko zranieniem Twej dumy, ale przede wszystkim wypaczeniem faktow. Pragne zwrocic Ci uwage, ze nie dopuscilem sie takiego przestepstwa. Wrecz przeciwnie..... podziwiam Cie za kreatywnosc. Za puste lepetyny uwazam tych, ktorzy zaczynaja zdanie...... nazywam sie mgr. Kowalski/Kowalska. Po tym krotkim zdaniu nastepuje opis tego, gdzie byl/byla i z kim wodke pil/pila. Przy takich swiatlowodach, Google to sciaga dla ulomnych. Prawda lezy w powiedzeniu...... w dupie byl, gowno widzial. Mam nadzieje, ze w tej wypowiedzi nie odnajdujesz( podobnie jak ja) swojej postaci.
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
14-01-2019, 14:28
Post: #1329
Czyli Zielonka piszäc to prosto,- nikt Ci juz w nic nie wierzy ...
I po co rzucac perly przed wieprze ..
kartofle dla nich o wiele lepsze .
14-01-2019, 15:15
Post: #1330
(14-01-2019, 15:15)Leon 66 napisał(a): Czyli Zielonka piszäc to prosto,- nikt Ci juz w nic nie wierzy ... Ciebie kto upowaznil do wypowiadania sie w moim imieniu?
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
14-01-2019, 15:25
Post: #1331
(14-01-2019, 01:43)ferdydurke napisał(a):(14-01-2019, 01:29)Słoninka napisał(a): Jerzy,Lepsza żylasta wołowina niż przetłuszczona stara wieprzowina Wieprzowina jest z definicji be i fe. Nieważne czy stara czy mloda i czy przetluszczona.
14-01-2019, 15:37
14-01-2019, 15:40
Post: #1333
Przykro mi Prezydent Adamowicz nie zyje
14-01-2019, 15:43
Post: #1334
Straszne....
14-01-2019, 15:46
Post: #1335
(13-01-2019, 19:04)iberte napisał(a): Szczescia Ci nie ubedzie, ale spac mozesz spokojnie z przeswiadczeniem, ze jest tylko Twoje.Nie chce zapeszyc.... Mam wrazenie ze znasz mnie na wskros, boje sie pisac, wyprzedzasz moje mysli,ale chyba nie tylko moje O szczesciu sie nie mowi, szczescie widac I slychac, bez slow ![]() To jest https://youtu.be/0NfF5N6IcoE
14-01-2019, 15:59
Post: #1336
[quote='dziaczuk' pid='52799' dateline='1547474374']
Nie chce zapeszyc.... Mam wrazenie ze znasz mnie na wskros, boje sie pisac, wyprzedzasz moje mysli,ale chyba nie tylko moje O szczesciu sie nie mowi, szczescie widac I slychac, bez slow Strach bywa rozny. Najgorszy jest ten przed wstydem. Nie wstydz sie tego, ze jestes...
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
14-01-2019, 16:25
Post: #1337
(14-01-2019, 15:25)iberte napisał(a):(14-01-2019, 15:15)Leon 66 napisał(a): Czyli Zielonka piszäc to prosto,- nikt Ci juz w nic nie wierzy ... Prostuje,- wszyscy ci nie wierzä oprocz Iberte , ten wierzy !
I po co rzucac perly przed wieprze ..
kartofle dla nich o wiele lepsze .
14-01-2019, 16:33
Post: #1338
(14-01-2019, 16:33)Leon 66 napisał(a):(14-01-2019, 15:25)iberte napisał(a):(14-01-2019, 15:15)Leon 66 napisał(a): Czyli Zielonka piszäc to prosto,- nikt Ci juz w nic nie wierzy ... W dalszym ciagu wypowiadasz sie w moim imieniu. Masz jeszcze jedna probe..
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
14-01-2019, 16:40
Post: #1339
Czekaj, jak to moja ostatnia szansa, nie chce jej zmarnowac..
...Wszyscy Ci nie wierzä , Iberte zas czy wierzy czy nie .. kamufluje to w zawile sformulowania, ktore mozna interpretowac na wszelakie strony... i co ?
I po co rzucac perly przed wieprze ..
kartofle dla nich o wiele lepsze .
14-01-2019, 17:02
Post: #1340
(14-01-2019, 17:02)Leon 66 napisał(a): Czekaj, jak to moja ostatnia szansa, nie chce jej zmarnowac.. Dla ciebie jestem ateista. Dla Boga konstruktywna opozycja. Wysil sie na interpretacje.
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
14-01-2019, 17:08
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|