Post: #3661
No to w....bloki startowe.
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
|
|
21-12-2020, 19:54
Post: #3662
Jeszcze odnośnie leczenia chorób ludowymi sposobami. Byłem z rodzicami na urolopie na Węgrach - Pecs, Harkany - kompleks basenów z różnymi wodami. By było krótko załapałem zapalenie i infekcje ucha, która wybuchła u znajomych w Budapeszcie. Ból niesamowity - leczono mnie okładając ucho cebulą, a do środka pakowano mi czosnek. Kiedy wreszcie dotarliśmy do PL, to wylądowałem u lekarza, który zaaplikował mi serię bardzo bolesnych zastrzyków w cztery litery.
Po pięciu dniach byłem okay i mogłem się wybrać na dalsze wakacje. Traffka, naprawdę będe musiał sciągnąć spodnie?
21-12-2020, 19:59
21-12-2020, 20:43
Post: #3664
Traffka, czy wiesz gdzie będzie szczepić pani Monika Lessmeister?
21-12-2020, 21:09
Post: #3665
A ty wiesz, ze przy spotkaniu z pania Lessmeister, twoim najbardziej sprawnym miesniem powienien byc zwieracz odbytu?
Zebys sie nie zwalil z wrazenia jak ja zobaczysz!
21-12-2020, 21:30
Post: #3666
21-12-2020, 22:53
Post: #3667
Traffka, skoro tak jest, to poszukam jakiejs mistrzyni w lidze regionalnej.
22-12-2020, 01:03
Post: #3668
I jak tam na froncie...kataru?
Wyzdrowiał ten Adaś czy nie? Jutro chcę go wycmokać, ale pod warunkiem, że nie zasmarkany
23-12-2020, 10:49
Post: #3669
Jesli zycie jest jak obiad, to wy wylizujecie juz talerz.
Mimo to zycze wam wesolych swiat, zycze suchego pampersa! Bawcie sie dobrze!
23-12-2020, 18:43
Post: #3670
Moje wirtualni przyjaciele, wesołych świąt w radości, szczęściu i w zdrowiu. Życzę wam spełnienie marzeń, pogodę ducha i wszystkiego czego sobie życzycie. Ściskam Was serdecznie ...
24-12-2020, 16:00
Post: #3671
Swieta minely bez bolu i katar rowniez...
Ze smarkatego i pociagajacego zostalo jedynie to drugie, ale i tak potrzeba jest wiele tolerancji, by przy tym okresleniu pozostac. Z tym calowaniem Traffka, nie musisz byc oszczedna..... Nie wiadomo co nam przyszly rok przyniesie.. Mam nadzieje, ze Ferdydurke przezyl rowniez swoje Ferdymisu i juz stanal w kolejce do szczepienia... Na hutorze tez pewnie spokoj, skoro nasza wirtualna przyjaciolka o nas nie zapomniala..... Fellahowa rowniez nieznuzona. Jak poczciwa polska krowa.....tylko jedno w glowie ma. https://www.youtube.com/watch?v=O2rpCaobf0Q
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
27-12-2020, 19:01
Post: #3672
Swieta, swieta i po swietach. Komp mi sie sypnal i nie moge uzywac polskich znakow diakrytycznych.
Mam drugi, ale nie chcialo mi sie go instalowac - jutro sie tym zajmne. Niestety nowy jest juz z Win10, ktorego nie lubie.
27-12-2020, 19:51
Post: #3673
Witam po świętach.
Widzę, że wszyscy przeżyli, nikt nie pękł z przejedzenia. @iberte, będzie jeszcze normalnie, będzie jeszcze przepięknie. A wtedy na murku w Köln (jak przyjedziesz w delegację) nie będę...oszczędna ![]() Ale nie przywołuj już proszę imienia tej "nieznudzonej i poczciwej", bo to strasznie obleśna postać. Jak Roksy tu znowu zajrzy, to ja o coś podpytam. A póki co zapytam Ferdydurke: nie możesz, używać telefonu, musisz mieć laptopa do napisania kilku słów na forum?
27-12-2020, 21:45
Post: #3674
Traffka, ja uźywam telefonu do telefonowania i komunikacji. Nie jest to dla mnie maszyna do pisania, nie jest to dla mnie telewizor.
Nowy komp podłączony, ale z brzydką niespodzianką - brak polskiej tastatury - 214, jest tylko ' Programmierer' i muszę się uczyć na nowo.
28-12-2020, 14:51
Post: #3675
A ja uzywam mojego telefonu do wielu innych rzeczy poza telefonowaniem, również do pisania tutaj.
I nie mam żadnych problemów z polskimi znakami ![]() Ferdydurke, mie zmienileś zdania w temacie szczepienia na coronavirus? Jak ocenisz ten medialny szum w tej sprawie?
28-12-2020, 17:26
Post: #3676
Samochody tez sluza do komunikacji, a tyle rzeczy sie w nich robi...
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
28-12-2020, 17:33
Post: #3677
Traffka, nie zmieniłem zdania nt szczepienia, natomiast szum medialny wokół tego był wczoraj na krawędzi wymiotów.
Np. minister zdrowia B-W pieprzył w TV parę minut, chamując tym samym proces szczepienia, no bo on musiał być tam gdzie szczepią, a tv musiała vorort z nim nagrywać. To jest chore! Ciekawy jest natomiast priorytet - kto pierwszy - Polska i Włochy wybrały personel medyczny. Czesi prezydenta. Niemcy i Francja staruszków. Tutaj jestem po polskiej stronie. Z całym szacunkiem dla 101-letniej staruszki, ale jak nie będzie personelu, to starsza pani umrze z głodu, bo nie będzie nikogo kto ją nakarmi.
28-12-2020, 19:26
Post: #3678
A Holendrzy jeszcze nie szczepią, a Szwajcarzy jeszcze dlugo, dlugo nie.
28-12-2020, 20:17
Post: #3679
Ruskie juz dawno szczepia i podobno kazdego kto chce,.... nawet na Syberii
Dobrze, ze Niemcy szczepia staruszkow. 50 mlrd rocznie sie na nich zarabia, to odrobina zrozumienia sie im nalezy Dobrze, ze Polacy szczepia personel medyczny. Gdy Niemcy uratuja staruszkow, to personel z Polski....jak znalazl
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
28-12-2020, 20:28
Post: #3680
Iberte, ironię zrozumiałem, ale pomyśl też o odciążeniu systemu rentowego. Myślisz, że rada etyki ma akcje w opiece staruszków?
28-12-2020, 20:38
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|