Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zidiocieliśmy już doszczętnie?
Post: #185
(13-12-2018, 19:08)RENIA napisał(a): Iberte,ja jestem pozytywnie nastawiona do swiata.Ja bym kazdemu nieba przychylila,zeby tylko mu bylo dobrze.
Nie mozna przeciez zyc tak bezideowo.Czy wszyscy sa zli?Uwazam,ze to jest wazna konferencja,moze tylko nie taka atrakcyjna jak mistrzostwa swiata w pilke nozna.Takie konferencje tez trzeba wspierac.
Dobrze podpisze i za ciebie chociaz ja spie dobrze:-)

https://www.youtube.com/watch?v=4uzIIKnpdaE

Renia 
Nic nie wesprzesz i niczego nie uratujemy. Prawda jest taka że wykończylismy ten swiat i kazde z nas przyłożyło i przykałada do tego rekę. Pierwsze konkretne raporty na ten temat znane nam sa od 1972 roku . Nic nie zrobilismy i nic nie robimy od tamtej pory . Pędzimy w kierunku samozagłady w zastraszajacym tempie i nic nas nie powstrzyma. Nic bo rozbierznosć interesów w tej kwestji jest ogromna /
Pozostaje się nam pogodzić z tym smutnym faktem że zostało nam jakieś 12 lat do czasu jak zaczną nas nawiedzać wszelakie plagi i katastrofy. Tegoroczne lato z którego cieszyli się nieswiadomi kretyni zasiedlajacy ten świat , było tego przykładem.
[-] 2 użytkowników lubi ten post:
  • MaMa, Unka
15-12-2018, 13:30
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Zidiocieliśmy już doszczętnie? - Majami - 15-12-2018, 13:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości