Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zidiocieliśmy już doszczętnie?
Post: #151
(13-12-2018, 18:07)RENIA napisał(a): Ja jak widze problem,to odpowiednio reaguje,w miare swoich mozliwosci. Przysylaja mi czesto takie petycje i jezeli mi to odpowiada to podpisuje.Otatnio bylo o pedofilii-Z przyjemnoscia podpisalam. Mam poczucie,ze zrobilam cos potrzebnego. Dzisiaj dostalam cos innego.Musze to jeszcze przemyslec czy podpi0sac.



TWEETNIJ TERAZ

Przyjaciele i Przyjaciółki w całej Polsce!

Do końca szczytu klimatycznego w Katowicach pozostały 24 godziny, a tymczasem te najwyższej wagi negocjacje są bliskie załamania. Kluczowe kraje, w tym Arabia Saudyjska, Australia i USA, blokują zawarcie porozumienia, które ocaliłoby naszą planetę. Klimatolodzy mówią jasno: mamy 12 lat, by powstrzymać katastrofę.

Rządy naszych państw nie mogą ulec klimatycznym szkodnikom. W Katowicach musi dojść do porozumienia, które zagwarantuje zahamowanie ocieplenia klimatu, zanim osiągnie 1,5 stopnia Celsjusza. Zdaniem naukowców, przekroczenie tej granicy zagrozi biologicznemu przetrwaniu człowieka. Zmotywujmy polityków do działania! Niech usłyszą, że Polki i Polacy żądają skutecznych działań.

Właśnie W TEJ CHWILI są podejmowane decyzje, które zaważą na przyszłości nas wszystkich. Polskie społeczeństwo oczekuje przyjęcia na COP24 stanowczej deklaracji, która da nam pewność, że kraje świata zaczną w szybkim tempie ograniczać emisję dwutlenku węgla. Powiedzmy to ministrowi Michałowi Kurtyce!

Wyślij tweeta do ministra Kurtyki. Zaapeluj o zawarcie umowy, która zobowiąże wszystkie kraje do drastycznej redukcji emisji – dzisiaj, teraz. Jeśli napiszesz kilka słów od siebie, efekt będzie większy!

Z nadzieją,

Martyna, Iain, Risalat i Fatima wraz z całym zespołem Avaaz
Renia , ty się rozpedz i w czoło rabnij !!!
Do kogo chcesz petycje wysyłać , do tego miernoty Kurtyki ?   A co on może ?
Toz to odmózdzony palant jest Big Grin
Z kim chcesz i co zawierać ?  Na ten szczyt nie przyjechał nikt wazny . Pomijam fakt ze zorganizowanie go w Katowicach to blamaz na cały swiat . Ktos ewidentnie miał nie pokolei w głowie i zidiociał juz do cna.
Kolejni odmozdzeni podpisuja petycje do pana NIKT .
13-12-2018, 18:31
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Zidiocieliśmy już doszczętnie? - Majami - 13-12-2018, 18:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości