Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zidiocieliśmy już doszczętnie?
Post: #34
(09-12-2018, 17:26)dziaczuk napisał(a):
(09-12-2018, 12:38)helen*** napisał(a): JP2 widzialam i slyszalam, wiem ,ze taka osoba istniala,a reszta ,to dla mnie czarna magia?
Sa rozne wersje. Nie tak dawno odwiedzili mnie swiadkowie J, krotko i na temat powiedzialam im ,ze nie jestem zainteresowana ich Bogiem, mam swoja wiare, pan zapytal mnie kim byl ojciec Jezusa, odpowiedzialam panu , ze wiem ,ale nie powiem  Big Grin Big Grin Big Grin . Prawde mowiac nie wiem , dzisiaj w radiu sluchalam opowiesci o Jozku ,Marysi i Jezusie.
Podobno byla zareczona z Joziem ,a w ciazy byla z jakims swietym duchem  Huh  
Nie odpowiedzialas ,bo nie czytasz biblie ,tak przypuszczam ,moge sie mylic.O Bogu nikt ze swiadkowymi nie rozmawia ,bo nie umie sie wybronic i poprzec jakim argumentem.oni studiuja biblie.Niestety  na msze katolicy chodza do kosciola ale wiekszosc chodzi ale nic nie wnosi to w ich zycie .Trzeba sluchac ewangelii .Albo nie chodzic do kosciola ,jak ktos nie lubi ksiezy ,a czytac w domu jako lekture przed snem .
To nie byl ich Bog Helena ,Bog jest jeden Smile
Nie rozumiem cie ,grasz na muzyce czesto fajne kawalki zwiazane ze swietami ,a m . in.odpalasz co tydzien w adwent swieczke ,a jakos niedowierzanie podchodzisz do postaci z biblii.Oni byli jak Jezus dorastal ,jestes troche jakby chwiejnej wiary  Wink


(09-12-2018, 17:17)Majami napisał(a): Ja znalazłam dane o 6%



Miedzy innymi ja mam taka grupę krwi. Czy dane o % populacji Polaków z tą grupa krwi są prawdziwe ?
Wątpie

ojej Rolleyes
Ta tradycja swiateczna podoba mi sie, to wszystko na ten temat, do kosciola coraz mniej ludzi chodzi,a Boze Narodzenie swietuja . Tongue

Wiedzialam ,ze Dzony bedzie sie produkowal na ten temat, ona wie wszystko, zna wszystkie sw. Imiona ,oczytana jest , biblie ma w jednym paluszku.
09-12-2018, 17:55
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Zidiocieliśmy już doszczętnie? - helen*** - 09-12-2018, 17:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości