Post: #1
Mieszkam za granicą i wynajmuję mieszkanie w Polsce. Mam pełnomocnika na miejscu ale i tak dużo rzeczy przez mnie przechodzi i ciągle coś mi umyka. Czy takie narzędzie pomoże przy zarządzaniu na odległość?
|
Zarządzanie nieruchomością z innego kraju
|
|
Post: #1
Mieszkam za granicą i wynajmuję mieszkanie w Polsce. Mam pełnomocnika na miejscu ale i tak dużo rzeczy przez mnie przechodzi i ciągle coś mi umyka. Czy takie narzędzie pomoże przy zarządzaniu na odległość?
06-05-2026, 13:24
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Zarządzanie nieruchomością z innego kraju - Sirxx - 06-05-2026, 13:24
RE: Zarządzanie nieruchomością z innego kraju - sterek - 06-05-2026, 14:05
|