Post: #2
Nie przejmuj się, każdy kiedyś zaczynał
Generalnie zasada jest taka – jak pierwsza warstwa jest matowa i przestała być zimna w dotyku to można nakładać kolejną. Przy dobrej gładzi nie trzeba czekać aż do pełnego utwardzenia. Ale zależy też od produktu bo każdy ma trochę inne czasy schnięcia. Poczytaj sobie specyfikację tego co używasz, albo jak szukasz czegoś nowego to zerknij tu: https://mastermas.pl/produkt/mastermas-eco-line/ – mają dobrze opisane parametry.
Generalnie zasada jest taka – jak pierwsza warstwa jest matowa i przestała być zimna w dotyku to można nakładać kolejną. Przy dobrej gładzi nie trzeba czekać aż do pełnego utwardzenia. Ale zależy też od produktu bo każdy ma trochę inne czasy schnięcia. Poczytaj sobie specyfikację tego co używasz, albo jak szukasz czegoś nowego to zerknij tu: https://mastermas.pl/produkt/mastermas-eco-line/ – mają dobrze opisane parametry.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)