Post: #1
Czy któraś z Was mogłaby napisać, jak u niej przebiegało badanie kolposkopowe? Czeka mnie ono pod koniec miesiąca i jestem trochę zestresowana.
|
Badanie kolposkopowe
|
|
Post: #1
Czy któraś z Was mogłaby napisać, jak u niej przebiegało badanie kolposkopowe? Czeka mnie ono pod koniec miesiąca i jestem trochę zestresowana.
20-02-2026, 11:24
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Badanie kolposkopowe - Sirxx - 20-02-2026, 11:24
RE: Badanie kolposkopowe - sterek - 20-02-2026, 12:45
|