Post: #1
Czy ktoś ma u siebie kabinę walk-in? Jak z jej praktycznością? Chcielibyśmy zastosować ją u siebie tak jak na zdjęciach, ale zastanawiam się czy całą łazienka( mimo spadków w posadzce) nie będzie w wodzie.
|
Czy ktos ma u siebie kabinę walk in?
|
|
Post: #1
Czy ktoś ma u siebie kabinę walk-in? Jak z jej praktycznością? Chcielibyśmy zastosować ją u siebie tak jak na zdjęciach, ale zastanawiam się czy całą łazienka( mimo spadków w posadzce) nie będzie w wodzie.
30-12-2024, 08:42
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Czy ktos ma u siebie kabinę walk in? - sterek - 30-12-2024, 08:42
RE: Czy ktos ma u siebie kabinę walk in? - Sirxx - 30-12-2024, 10:45
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Czy ktoś ogrzewa dom pompą? | sterek | 1 | 197 |
14-01-2026, 11:20 Ostatni post: Sirxx |
|