Post: #3
Ja jako doświadczony tarasowiec zrobiłbym taras z piasku i grubej warstwy bardzo drobnych kamyczków.
Dlaczego? Woda może swobodnie odpływać w głębie. Taras jest systematycznie czyszczony przez deszcze.
Nie mam problemu z mchem i śliskością. Nie potrzebuje urządzeń do czyszczenia! Chemia, woda, prąd.
Tu trzy przykłady :
Dlaczego? Woda może swobodnie odpływać w głębie. Taras jest systematycznie czyszczony przez deszcze.
Nie mam problemu z mchem i śliskością. Nie potrzebuje urządzeń do czyszczenia! Chemia, woda, prąd.
Tu trzy przykłady :
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)