Post: #4742
Traffka, maja jak dlugo Laschet jest ksieciem NRW, tak dlugo ciazy na nim obowiazek organizowania zycia w NRW.
Za ten obowiazek kasuje moje pieniadze i mam prawo wymagac, by wykonywal swoja prace nalezycie.
Narazie miota sie pomiedzy NRW, szefostwem CDU ( za ktore nie dostaje zadnej kasy, ale wykonuje to w czasie, w ktorym powinien organizowac zycie w NRW za co jest oplacany) Jednym slowem Armin Laschet jest Schwarzarbeiter, ktory oszukuje swojego pracodawce, czyli mnie i ciebie.
Jak chce byc kanclerzem ( Boze chron nas przed takim kanclerzem ), to niech przekaze swoj urzad w inne rece
Za ten obowiazek kasuje moje pieniadze i mam prawo wymagac, by wykonywal swoja prace nalezycie.
Narazie miota sie pomiedzy NRW, szefostwem CDU ( za ktore nie dostaje zadnej kasy, ale wykonuje to w czasie, w ktorym powinien organizowac zycie w NRW za co jest oplacany) Jednym slowem Armin Laschet jest Schwarzarbeiter, ktory oszukuje swojego pracodawce, czyli mnie i ciebie.
Jak chce byc kanclerzem ( Boze chron nas przed takim kanclerzem ), to niech przekaze swoj urzad w inne rece
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)