Post: #4672
Dobry wieczór w Palmowa niedzielę.
Dawno tut nikt nie zaglądał, chyba macie przygotowania do Paschi.
...no cóż, mamy wszyscy rodziny, ktoś większą , ktoś mniejszą... lubię tradycji polskie na święta. Zawsze spotykamy się dużą grupą. Jest świątecznie i rodzinnie...
Dawno tut nikt nie zaglądał, chyba macie przygotowania do Paschi.
...no cóż, mamy wszyscy rodziny, ktoś większą , ktoś mniejszą... lubię tradycji polskie na święta. Zawsze spotykamy się dużą grupą. Jest świątecznie i rodzinnie...
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)