Post: #4637
"Mozemy nawet za miedza mieszkac, ale na swoim " - no dobrze...wydzielę poletko. Będziemy wszyscy mieć po chutorze

Już nie denerwuj się tak, bo pójdziesz po chrust, ogień trza rozpalić...
...
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
|
|
Post: #4637
"Mozemy nawet za miedza mieszkac, ale na swoim " - no dobrze...wydzielę poletko. Będziemy wszyscy mieć po chutorze ![]() Już nie denerwuj się tak, bo pójdziesz po chrust, ogień trza rozpalić... ...
22-03-2021, 00:02
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|