Post: #4544
Czym wiecej bedziesz sie o mnie martwic, tym bardziej bede uwazal.
Tylko w granicach rozsadku, poniewaz nie chce Ci sprawiac bolu.
Oczywiscie, ze mam termin w DE.
Moja opnia o polskich konowalach sie nie zmienila.
Ty dlaczego sie tak goraca ekscytujesz polskimi OP?
Tylko w granicach rozsadku, poniewaz nie chce Ci sprawiac bolu.
Oczywiscie, ze mam termin w DE.
Moja opnia o polskich konowalach sie nie zmienila.
Ty dlaczego sie tak goraca ekscytujesz polskimi OP?
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)