Post: #4305
Przyczepilem sie tego biczowania nie ze wzgledu na tajemnice radosne, lecz ze wzgledu na momenty.
Joanna znalazla swoja sciezke i tak jest dobrze.
Tu sie od pewnego czasu postacie z misja pojawiaja, to i Joanna jest mile widziana.
O tych alkoholach to sie nie wypowiadam, bo nawet nie mam do nich odpowiedniego szkla
Joanna znalazla swoja sciezke i tak jest dobrze.
Tu sie od pewnego czasu postacie z misja pojawiaja, to i Joanna jest mile widziana.
O tych alkoholach to sie nie wypowiadam, bo nawet nie mam do nich odpowiedniego szkla
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)