Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #4212
Ferdydurkę, ja to wszystko wiem, zapomniałam jeszcze Sachalin dodać, jak byłam już w tych rejonach. Alaskę , Piotr oddał za marne długi...mogłabym coś jeszcze poprawić. Ale w moich poprzednich postach była ironia. A teraz bez tej ironii. Ja nie mogę zrozumieć, Twojego stronniczego poparcia Rosji i Niemiec. Nie jest wszystko białe lub czarne. Tut wspominasz o podziale granic i ich nie naruszeniu, a z drugiej strony ich nie uznajesz... chociażby dla przykładu, że Krym słusznie należy się Rosji. Achhhh...jeszcze Odesa, może również i Donbas? Tak jak i wielu ślązaków, nie uważa się za polaków ... ale tam wyżej fajnie napisałeś, że nie liczy się kolor skóry, czy miejsce gdzie my urodziliśmy się...ale jakim kto jest człowiekiem.
Nie czepiam się Cie, tylko chciałabym zrozumieć Twój punkt widzenia.
17-02-2021, 19:52
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Roksolana - 17-02-2021, 19:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości