Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #4015
(04-02-2021, 19:35)ferdydurke napisał(a): Iberte, ale o sankach powinnes pomyslec - wg. prognoz meteorologow ma u ciebie w weekend spasc 20-30 cm sniegu.
Masz tam w Bremen jakas gorke?
Zrobilem sie madry w Wiki i dowiedzialem sie, ze w Bremen tak jak i w Neuss najwiekszymi wzniesieniami sa gorki po smieciach. Smile

Nie mieszkam juz w Bremen.
W sumie to nie ma znaczenia, poniewaz od czasu kiedy mieszkam na ziemiach okupanta, nigdy nie bylo tu takiej zimy aby isc na sanki.
Bynajmniej w moim rejonie.
Kiedys, w tamtym zyciu, bylem kilka razy w Harz.
Dzisiaj omijam te gorki duzym lukiem.
Nie wierze w zdna katastrofe zimowa u mnie.
Te ich prognozy sa mniej warte, niz kiedys Wicherek zamydlal oczy
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow Big Grin
04-02-2021, 20:38
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - iberte - 04-02-2021, 20:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości