Post: #4015
(04-02-2021, 19:35)ferdydurke napisał(a): Iberte, ale o sankach powinnes pomyslec - wg. prognoz meteorologow ma u ciebie w weekend spasc 20-30 cm sniegu.
Masz tam w Bremen jakas gorke?
Zrobilem sie madry w Wiki i dowiedzialem sie, ze w Bremen tak jak i w Neuss najwiekszymi wzniesieniami sa gorki po smieciach.
Nie mieszkam juz w Bremen.
W sumie to nie ma znaczenia, poniewaz od czasu kiedy mieszkam na ziemiach okupanta, nigdy nie bylo tu takiej zimy aby isc na sanki.
Bynajmniej w moim rejonie.
Kiedys, w tamtym zyciu, bylem kilka razy w Harz.
Dzisiaj omijam te gorki duzym lukiem.
Nie wierze w zdna katastrofe zimowa u mnie.
Te ich prognozy sa mniej warte, niz kiedys Wicherek zamydlal oczy
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow

![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)