Post: #3998
Ty i Traffka jestescie chyba z korpusu dyplomatycznego albo konsularnego i mieliscie na autach CD lub CC
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
|
|
Post: #3998
Ty i Traffka jestescie chyba z korpusu dyplomatycznego albo konsularnego i mieliscie na autach CD lub CC
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
31-01-2021, 21:24
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|