Post: #3537
Traffka, nie mam problemów po goleniu tych delikatnych obszarów. 
Brwi przelatuje maszynką do włosów z nakładką - nie grozi mi więc Breżniew, czy Theo Weigel.
Nie rozumiem facetów z krzakami nad oczyma - to jest zabieg trwający 10 sekund.
Co ciekawe część włosów na czaszce mi posiwiała, ale brwi mają nadal naturalny kolor.
Doradź mi co mam robić jak zaczną siwieć. Henny przecież nie będę sobie robił, a i kredki do brwi też nie chciałbym używać.
Są jakieś inne metody?

Brwi przelatuje maszynką do włosów z nakładką - nie grozi mi więc Breżniew, czy Theo Weigel.
Nie rozumiem facetów z krzakami nad oczyma - to jest zabieg trwający 10 sekund.
Co ciekawe część włosów na czaszce mi posiwiała, ale brwi mają nadal naturalny kolor.
Doradź mi co mam robić jak zaczną siwieć. Henny przecież nie będę sobie robił, a i kredki do brwi też nie chciałbym używać.
Są jakieś inne metody?
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)