Post: #3494
Iberte, tak prawnicy są najliczniejszą grupą w Bundestagu, po nich idą specjaliści od spraw socjalnych i medialnych.
Z tego co sobie przypominam, to najlepiej obsadzoną partią jest AfD - procentualnie najwięcej informatyków, inżynierów.
CDU, która ma DE digitalizować, ma chyba w swoich szeregach jednego informatyka.
Jak nie zapomnę to jutro tu to klepnę. Wiem, że mam jeden błąd - jedna lub jeden deputowany mi gdzieś zaginął.
Ale przy liczbie 709 nie odgrywa to roli i nie zmienia znacząco struktury. Nie miałem czasu na szukanie błędu.
Z tego co sobie przypominam, to najlepiej obsadzoną partią jest AfD - procentualnie najwięcej informatyków, inżynierów.
CDU, która ma DE digitalizować, ma chyba w swoich szeregach jednego informatyka.
Jak nie zapomnę to jutro tu to klepnę. Wiem, że mam jeden błąd - jedna lub jeden deputowany mi gdzieś zaginął.
Ale przy liczbie 709 nie odgrywa to roli i nie zmienia znacząco struktury. Nie miałem czasu na szukanie błędu.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)