Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #3432
Iberte, pierwsze rozdawanie prezentów to była rzeczywiście męka, bo każdy każdemu coś sprezentował i trwało to ca. 3 godziny. Na następną wspólną wiglię wymyśliliśmy losowanie, czyli dorosła osoba dostaje tylko jeden prezent i nie wie od kogo. To skróciło wydatnie czas wyciągania prezentów spod choinki. By nie wpadać w problemy cena prezentu została ograniczona do 20 euro. To ukróca przedświąteczne zakupy i związany z tym stres.
Wyjątkiem były dzieci, ale to też się zmieniło po ekcesach, gdzie wnuczęta od każdej dorosłej osoby otrzymywały prezenty i nie potrafiły skoncentrować się na tym co otrzymały. Ze strony katolików nastąpiła sciepa na jeden prezent dla wnuczki, wnuka. Protestanci nie potrafili się do tego przekonać i zrobili dwie choinki - drugi dzień świąt u nich.
29-11-2020, 22:55
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 29-11-2020, 22:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości