Post: #3304
"Nie biore slodyczy od obcych.
To tylko taka fikcyjna serdecznosc przy pomocy ktorej ludzi lacza sie w bandy"
Adaś...piłeś?
To tylko taka fikcyjna serdecznosc przy pomocy ktorej ludzi lacza sie w bandy"
Adaś...piłeś?
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)