Post: #2180
(08-02-2019, 21:55)ferdydurke napisał(a):(08-02-2019, 21:51)Słoninka napisał(a): Ale patrzcie jaki jest ferdydurke.
Rozwalił stronę i zamiast pomyśleć co zrobić żeby ją naprawić, to podwinął ogon i....założył sobie nowy temat cały szczęśliwy, że tam może pisać...
Nieładnie Jerzy....oj nieładnie!
Bycie egoistą nie popłaca w życiu.
Zapisuj tam sobie w tym kajeciku, pojęty uczniu...
Jutro będzie odpytywanie
Zasada, uderz w stol
i kota sie odwroci, o tam. Innym przypisywac wlasne wady, najprosciej...bo juz nic nie zostalo.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)