Post: #1977
(01-02-2019, 19:30)ferdydurke napisał(a):Ferdydurke,(01-02-2019, 11:50)iberte napisał(a): No, istotnie Unka, to brzmi jak anons.iberte trafiłeś kulą w płot.
Brakuje jedynie zdjec dloni pianisty.
Pianiści nie mają delikatnych dłoni.
Tu masz zdjęcie Banasika, który o swoich dłoniach mówił "Mam łapska rzeźnika"
nie pisalem o organistach...
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
![[Obrazek: 4ccfbbd415a05_o_full.jpg]](https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/c1/b0/4ccfbbd415a05_o_full.jpg)
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)