Post: #1822
No , swego czasu iberte zachęcał mnie do muzyki, więc i ja was spróbuję zachęcić do muzyki, ale nie tej youtubowej, tylko na żywo za niewielkie pieniądze.
Obecnie koncertuje po DE grupa Wishbone Ash i myślę, że warto pójść na ich koncert.
Tutaj link do trasy koncertowej
http://wishboneash.com/tourdates/
a tu mała próbka ich twórczości:
Zielonka masz o róg nomen omen w Harmonie!
Obecnie koncertuje po DE grupa Wishbone Ash i myślę, że warto pójść na ich koncert.
Tutaj link do trasy koncertowej
http://wishboneash.com/tourdates/
a tu mała próbka ich twórczości:
Zielonka masz o róg nomen omen w Harmonie!
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)