Post: #1549
(17-01-2019, 00:27)ferdydurke napisał(a):A to dobrze , czy zle .(17-01-2019, 00:04)iberte napisał(a):Seksik przed śniadaniem jest jak śmietana do dobrych lodów.
To Wy macie sex przed kazdym posilkiem?
Kuzwa co za patologia!
Jak lody sa dobre , to po co jeszcze smietana?
Zmulilo mnie ..te bigosy , smietany .
Wszyscy klamia ..sa tylko klamstwa i klamstewka .
Ty Zielonka moze i nie klamiesz , ale nadrabiasz sciemnianiem i fantazjowaniem ;p
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)