Post: #1391
(15-01-2019, 00:03)Unka napisał(a): Majami , nie wiem czy zauwazylas , ale Iberte nie bierze w tej zabawie nawet udzialu .Oj Unka nie bądź skromnisią, takowe były! Iberte ma charme i talent. Ciesz się, że zechciał cię obdarować sympatią.
Ja z kolei nie zauwazylam nigdzie " tluczenia sie o jego wzgledy ".
Za to zauwazylam , bo to nie pierwszy raz , ze drazni cie , fakt , ze odnosi sie zalotnie do niektorych forumowiczek .
Jak dotad nie sadzilam , ze masz mnie rowniez na mysli .
Moze uspoki cie to , ze ja nawet nie lubie publicznych zalotow , czuje sie nimi ..zaklopotana . Takowych ze strony Iberte nie zauwazylam , takze mozesz sie spokojnie ode mnie odczepic .
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)