Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #1023
Olivia ?  ..niezbyt .
Nie zastanawialam sie .

Z tego jednak co zaobserwowalam w mediach , gej gejem ale   ma dobry charakter .

Diegus, -klepiesz
, napisalas  : " .. i pasujace do tego szpileczki, na ktore nie wolno zalowac pieniedzy, bo to sie moze zle skonczyc"
Czemu niby ma sie to zle skonczyc ?.
Jak kobieta lubi sandaly, ballerinki, albo trampki  to sie dla niej zle skonczy bo nie lata w drogich szpileczkach  ?
Myslisz o wszystkich kobietach ,czy  tylko o tych do 35 ?
W szpileczkach na codzien  powiedzmy sobie otwarcie latajä latawice.
Ktora szanujäca sie kobieta meczy noge od rana do nocy na wysokim obcasie ?.
Jedynie te ktore muszä,  jak majä jakis reprezentatywny  zawod,
-spikierki, bankierki , dyrektorki ( ale tez  do pewnego wieku ) ..
Normalna kobieta,- taka jak ty - fryzjerka, sprzedawczyni,  logopedka Tongue 
 w szpilkach w pracy wygläda jak pani co to z natury jest- lekka latwa i przyjemna.  
I po co rzucac  perly  przed wieprze ..
kartofle dla nich o wiele lepsze .
06-01-2019, 20:00
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Leon 66 - 06-01-2019, 20:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości