Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #864
(31-12-2018, 11:01)Diego9 napisał(a): ferdydurke, znow strzeliles jak kula w plot, ja nie pisze o sobie, ja pisze o mamie, ktory jest blyskotliwy i polotny i potrafi paluszkiem zakrecic i jest fajna dyskusja, ty tego nie potrafisz , bo jestes za tepy, zal ci tylek siska, ze kobiety na tym forum oplakuja iberte, dlaczego oplakuja iberte, a o cibie nawet nikt nie zapyta? nikt nie chce dyskutowac z kims, kto jako kontraargumentow uzywa wulgarnych i obrazajacych slow i , ktory uwaza, ze zawsze ma racje, nawet niezdolnosc wychowywania dzieci przez swoja corke nazywasz stosowaniem methody wychowawczej, nie ma czegosc takiego, albo potrafisz dzieci wychowywac albo nie, najczesciej stosujesz wzor wychowawczy , ktory stosowali wlasni rodzice, twoja corka nie miala tego wzoru, bo opusciles swoja rodzine, nawet o wlasnym wnuku piszesz negatywnie, to jest skandaliczne, geniusz to ty naprawde nie jestes, twoja corka tez wiecznie studiowala, wiec skad dziecko moze byc geniuszem, ale to jest dziecko, o ktorym kochajacy dziadek w zyciu tak by nie napisal, stekasz omoich thematach, kto ze mna pisze albo nie, nie liczy sie ilosc tylko jakosc, bardzo lubie helen,Anite , to jest przyjazn wirtualna, tak przyjazn, 
Mateuszek jest bardzo błyskotliwy, bo na poparcie swych argumentów powołuje się na biblie, czyli zlepek bzdur wzajemnie się wykluczających.
Jak Mateuszek założy temat, który dobije stu stron, to będziemy mogli rozmawiać o jego polocie.

Diego wychowanie dzieci nie polega tylko na ślepej miłości. To rodzice odpowiadają za czyny dziecka, więc to oni powinni dyktować co będzie robione, a nie dziecko. 

Jakość twoich wątków była tak olbrzymia, że umierały już na pierwszej stronie - jaki autor taka jakość!
31-12-2018, 12:21
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 31-12-2018, 12:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości