Post: #709
(29-12-2018, 13:53)RENIA napisał(a): Forum bez ciebie straci blask a wielbicielki sie zaplacza i
Ja jeszcze zostaje !!!
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
|
|
Post: #709
(29-12-2018, 13:53)RENIA napisał(a): Forum bez ciebie straci blask a wielbicielki sie zaplacza i Ja jeszcze zostaje !!!
29-12-2018, 14:31
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|