Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #252
(27-11-2018, 01:59)ferdydurke napisał(a): Joanno zacznij się już dzisiaj martwić o Polskę, na której tak wisisz, bo kryzys gospodarczy w DE nadchodzi i kiedy niemiecka gospodarka wykaże oznaki przeźiębienia, to polska umrze na zapalenie płuc. Polski eksport jest w 27,5% uzależniony od Niemiec. Polacy już teraz powinni przesyłać darmowo cysterny prawdziwego czystego domowego soku malinowego z lipą, by niemiecka gospodarka się nie przeziębiła.
jak niemiecka gospodarka przeziebi sie ,to polska wydrowieje ,w koncu jestesmy krajem lipowym ale miodem plynacy z dodatkiem maliny na przeziebienie

(29-11-2018, 23:03)Słoninka napisał(a): Oczyma wyobraźni widzę małego ferdusia z dywanem na plecach i ociekającym potem kroczu. Köstlich Big Grin

Jak na mój gust, to nie ma się czym chwalić i chełpić, że będąc dzieckiem nie miało się żadnych obowiązków. Takie nieszczęśliwe dzieciństwo nie pozostaje bez wpływu na dalsze dorosłe życie.
Taki osobnik, to życiowa kaleka.
ale to wina rodzicow nie dziecka
jak se posciela tak sie potem wyspia na starosc
29-11-2018, 23:04
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 29-11-2018, 23:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości