Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #179
(27-11-2018, 00:06)Słoninka napisał(a): A mi się kiedyś  wydawało, że w rozkosznych tekstach przy których można się pośmiać po "poachy" nikt nie przebije utalentowanej baletki.
A tu proszę!  Jest jeszcze bardziej utalentowana osoba.
Therapeutka Big Grin Big Grin Big Grin
jeszcze nawet  lajki za swoje szaleństwo dostaje,  he he

Definitywnie lepiej być....mądrym Angel

albo ladnym jak ja Tongue

i muzykalnym w przerwie na reklame Shy 

(27-11-2018, 00:37)Słoninka napisał(a): Ja tam uważam ze o sobie można pisać co się chce.
Można pisać dobrze, bardzo dobrze, a nawet...przedobrze.
Można też pisać źle, albo nawet bardzo źle. Jak się chce.

Jeśli jednak usiłuje się to robić o innych, to jest to niedobrze. A nawet bardzo niedobrze.
Miszczami tego zachowania jest therapeutka i szyderca.
te zawody sa tu potrzebne coby ludzie tu nie ziewali

(26-11-2018, 14:07)iberte napisał(a): Ferdydurke,
ach te meskie fantazje...
Gdybym ich nie mial,  powiedzialbym, ze to dewiacje.
Nie twierdze, ze jestesmy bardziej skomplikowani.
Nie jestesmy jednak tak prosci w konstrukcji jak spychacz.
Kobieta przy kupnie samochodu zobaczy kolor i ..... ten albo zaden.
My detektywi musimy wpierw wiedziec wszystko o silniku, wyposazeniu, ubezpieczeniu, podatku.
Kto tu jest skomplikowany?
O tej autostradzie nie zrozumialem.
Zbyt skomplikowane....
iberte zeby zrozumiec ferdydurke musisz zrobi kurs na konserwatora powierzcni plaskich Big Grin

madrosci wielkiej nie musisz posiadac Big Grin

 
27-11-2018, 00:39
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 27-11-2018, 00:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości