Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #155
(24-11-2018, 22:00)iberte napisał(a): Z definicja Ferdydurki w temacie facetow nie zgadzam sie zupelnie.
Mamy swoje odczucia i uczucia . Az tak haniebnie prosci w konstrukcji nie jestesmy.
Na to wychodzi, ze Unka wie o nas wiecej niz Ferdydurke.
To jedynie moje zdanie i jak zwykle sie myle.
Drogi Iberte, ja tobie nie zabraniam mieć własnego zdania na ten temat, ale zauważ, że nie istnieje w powszechnym użytku pojęcie "Maennerversteherin", natomiast pojęcie "Frauenversteher" jest symbolem, który podkreśla różnicę pomiedzy tymi dwoma homo sapiens.
Ktoś kiedyś powiedział: " Meska fantazja kończy się tam, gdzie kończy się kobieca rzeczywistość "
Gdybyśmy byli jako męskie homo sapiens bardziej skomplikowani od damskiego, to wtedy w anegdocie rybakiem byłaby kobieta, a złota rybka musiałaby zbudować autostradę przez Atlantyk dla kobiety, a nie dla faceta.
25-11-2018, 22:09
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - ferdydurke - 25-11-2018, 22:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości