Post: #155
(24-11-2018, 22:00)iberte napisał(a): Z definicja Ferdydurki w temacie facetow nie zgadzam sie zupelnie.Drogi Iberte, ja tobie nie zabraniam mieć własnego zdania na ten temat, ale zauważ, że nie istnieje w powszechnym użytku pojęcie "Maennerversteherin", natomiast pojęcie "Frauenversteher" jest symbolem, który podkreśla różnicę pomiedzy tymi dwoma homo sapiens.
Mamy swoje odczucia i uczucia . Az tak haniebnie prosci w konstrukcji nie jestesmy.
Na to wychodzi, ze Unka wie o nas wiecej niz Ferdydurke.
To jedynie moje zdanie i jak zwykle sie myle.
Ktoś kiedyś powiedział: " Meska fantazja kończy się tam, gdzie kończy się kobieca rzeczywistość "
Gdybyśmy byli jako męskie homo sapiens bardziej skomplikowani od damskiego, to wtedy w anegdocie rybakiem byłaby kobieta, a złota rybka musiałaby zbudować autostradę przez Atlantyk dla kobiety, a nie dla faceta.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)