Post: #120
To chyba nie do mnie ?
Ja tu postów nie kasuje.
Ja tu postów nie kasuje.
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|