Post: #96
najgorsze jest to , ze ci wszyscy " inteligentni" forumowicze daja sie tak w butelke nabijac, tak, tak , w butelke nabijac, kochani, przed laty sama mu pomagalam w tym procederze,
|
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
|
|
Post: #96
najgorsze jest to , ze ci wszyscy " inteligentni" forumowicze daja sie tak w butelke nabijac, tak, tak , w butelke nabijac, kochani, przed laty sama mu pomagalam w tym procederze,
24-11-2018, 12:26
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|