Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się i zapoznaj z innymi
Post: #401
Czesc Helen,
ja chcesz moge byc Zielonka   Angel
[-] 2 użytkowników lubi ten post:
  • ASE072, helen***
31-08-2017, 22:19
Cytuj

Post: #402
(31-08-2017, 02:06)phoenix napisał(a): snilo mi sie, ze ktoz za mna tesknil, ale moze to tylko....Albtraum? Huh


ps/ szkoda, ze Sabayonek sie "stracil"...chetnie bym sie wybrala do.....Zielonej Big Grin

Cus czuje,ze Sabciu wrocil ?!   Shy
Wiek by sie zgadzal ,imie tez.   Big Grin
02-09-2017, 23:11
Cytuj

Post: #403
Dobry wieczor...Witam wszystkich Smile Przyczlapalam tutaj z Essen,jestem Gosiek,jedza z diabelskim charakterkiem /nieszkodliwa/.
[-] 3 użytkowników lubi ten post:
  • ASE072, helen***, Wiarus
07-09-2017, 23:49
Cytuj

Post: #404
Tutaj wszyscy są....nieszkodliwi. Ale nie daj Boże że  ktoś  ugryzie -----> gangrena murowana Big Grin Big Grin Big Grin

Witaj Gosiek. Znasz może panią dr Puchalski w Essen?
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • ASE072
08-09-2017, 00:05
Cytuj

Post: #405
Serwusik Phoenix....tak,znam,jestem jej pacjentka Big Grin
08-09-2017, 07:28
Cytuj

Post: #406
haha Gosiek , widze że trafiłas jak po kłebuszku.
Witam ponownie Smile
08-09-2017, 08:36
Cytuj

Post: #407
Serwusik...ano jakos dotarlam,choc zajelo mi to wiele czasu.Musze przyznac,ze brakowalo mi klepania w klawisze i zasmiewania sie do lez.Brakowalo mi niektorych osob,ktore wiele dla mnie znaczyly i o ktorych nie zapomnialam.

Jeszcze sie tu gubie,wszystko jest dla mnie nowe .... Big Grin Ale mam wolny weekend,wiec jakos to wszystko ogarne.
Fajnie jest zobaczyc znane nicki.

Pozdrawiam cieplutko,zycze przyjemnego wieczoru.
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • Wiarus
08-09-2017, 19:05
Cytuj

Post: #408
Cześć Gosiu z Prudnika . Fajnie , że jesteś , coraz więcej fajnych ludzi tu zagląda.

Jesteś tu z Luki czy bez ? jeśli to zbyt osobiste pytanie , to sorry.
"Największa głupota - bać się co ludzie powiedzą"

[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • ASE072
08-09-2017, 19:43
Cytuj

Post: #409
Witaj Florciu... Smile

Jesli pytasz czy Luki jest tutaj na Forum to odpowiedz brzmi NIE albo jeszcze nie.
TAK - jesli pytasz czy jestesmy razem.Biedaczek jakos znosi moj diabelski charakterek.
09-09-2017, 07:32
Cytuj

Post: #410
Witaj Gosiek.Wpadlas jak po ogien i co? Byla Dins,byl Wit i ainuna i przywitali sie i znikli.Moze ty mi wyjasnic co sie dzieje,ze nie zastajecie tu z nami.Co wam sie nie podoba? No musi byc jakis powod,ze mimo tylu starych znajomych,nie chcecie tu zostac.Nie moge sobie tego wytlumaczyc.Czy cos z nami nie tak?
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • Leon 66
18-09-2017, 12:29
Cytuj

Post: #411
Byli i sie zmyli. Tez patrze po tematach zeby popisac, intelektualnie podyskutowac. Niestety nie znajduje nic gdzie moglbym  na dluzej zawisnac . Pan Fabek skasowal kilka tematow , po przeczytaniu  tekstow myslalem ze , o !  : fajny  temat , tu  moge sie poudzielac . Niestety z niewiadomego mi powodu  , temat zostal uznany za niestosowny i zamkniety .
Czemu ?

Czyli co ,  ten  sam rygor  co na owczesnym Mp ,
no i kto to lubi ? .

Milego, byli MP-owcy  ,  sledzicie, albo idziecie na dzisiejsze wybory ?
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • Majami
24-09-2017, 13:37
Cytuj

Post: #412
Witam wszystkich. Otóż jestem "Neeq" i zostałem zaproszony do współpracy na forum jako Moderator. Nie wszyscy niestety dobrze przyjęli, że pojawia się w końcu ktoś kto będzie pełnił opiekę nad forum. Mam nadzieje, że z czasem osoby te się do mnie przekonają. Moimi zainteresowaniami jest Informatyka (ogólnie) a szczegółowo bardziej to programowanie web. Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało, odpowiem jeżeli będą według mnie "normalne". Pozdrawiam.
04-10-2017, 22:40
Cytuj

Post: #413
Witaj Neeg.
Milo, ze sie z nami przywitales.
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow Big Grin
04-10-2017, 22:51
Cytuj

Post: #414
Witaj iberte, otóż tak zrobiłem to w odpowiednim dla siebie momencie Wink
04-10-2017, 22:52
Cytuj

Post: #415
Witam nowego modera, a ja niestety nie rozumiem w/w fragmentu zdania :" Nie wszyscy niestety dobrze przyjęli, że pojawia się w końcu ktoś kto będzie pełnił opiekę nad forum. "

W końcu ? Toż my mamy modera i niejednego : jest Freddy (od 50 +) Fabek , Anita ... itd.
Myślę , że bardziej potrzebni są tu userzy , bo to forum zamiera .
Może przydasz się , jeśli potrafisz kulturalnie dyskutować . Może jakieś ciekawe tematy zaproponujesz? Do zamiatania, to tu pola nie widzę, było zgłosić się wcześniej na MP, tam nie było komu sprzątać w odpowiednim momencie. Właściciele zapłacili sporo za wątki nacjonalistyczne , no i forum zlikwidowano , jak wszystkim wiadomo.

A tak w ogóle niezbyt miło się zaprezentowałeś , więc się nie dziw , że nie było gratulacji i aplauzu.
"Największa głupota - bać się co ludzie powiedzą"

[-] 5 użytkowników lubi ten post:
  • ASE072, ferdydurke, Leon 66, Luce 2, Majami
06-10-2017, 19:08
Cytuj

Post: #416
Witam serdecznie. Z tej strony Adrian (Botch) z Bremerhaven. Pozdrawiam
[-] 1 użytkownik lubi ten post:
  • ASE072
07-10-2017, 23:50
Cytuj

Post: #417
Witam Adrian Smile
08-10-2017, 00:03
Cytuj

Post: #418
(07-10-2017, 23:50)Botch napisał(a): Witam serdecznie. Z tej strony Adrian (Botch) z Bremerhaven. Pozdrawiam

Serdecznie witamy na forum. Zapraszamy do pisania i częstego odwiedzania Smile

Pozdrawiam. 
| Zarabianie w internecie |

Znajdziesz mnie na facebook'u, instagramie oraz youtubie.
08-10-2017, 13:06
Cytuj

Post: #419
(04-10-2017, 22:40)Neeq napisał(a): Witam wszystkich. Otóż jestem "Neeq" i zostałem zaproszony do współpracy na forum jako Moderator. Nie wszyscy niestety dobrze przyjęli, że pojawia się w końcu ktoś kto będzie pełnił opiekę nad forum. Mam nadzieje, że z czasem osoby te się do mnie przekonają. Moimi zainteresowaniami jest Informatyka (ogólnie) a szczegółowo bardziej to programowanie web. Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało, odpowiem jeżeli będą według mnie "normalne". Pozdrawiam.

No skoro już tu jesteś i jesteś specjalistą od programowania web, to może tobie uda się zorganizować ten portal w ten sposób, by kolejne wpisy do różnych osób były osobnymi postami, a nie jednolitym tekstem, gdzie trudno się odnaleźć.
Ja życzyłbym sobie by była jednoznaczna cezura pomiędzy mojimi postami do X i do Y, oraz Z.
Zyczyłbym sobie, by moje trzy różne posty były traktowane jako trzy posty, a nie jeden post.
Masz okazję wykazać się swoimi kwalifikacjami. Powodzenia! Smile
[-] 2 użytkowników lubi ten post:
  • egle, Leon 66
09-10-2017, 01:07
Cytuj

Post: #420
(09-10-2017, 01:07)ferdydurke napisał(a):
(04-10-2017, 22:40)Neeq napisał(a): Witam wszystkich. Otóż jestem "Neeq" i zostałem zaproszony do współpracy na forum jako Moderator. Nie wszyscy niestety dobrze przyjęli, że pojawia się w końcu ktoś kto będzie pełnił opiekę nad forum. Mam nadzieje, że z czasem osoby te się do mnie przekonają. Moimi zainteresowaniami jest Informatyka (ogólnie) a szczegółowo bardziej to programowanie web. Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało, odpowiem jeżeli będą według mnie "normalne". Pozdrawiam.

No skoro już tu jesteś i jesteś specjalistą od programowania web, to może tobie uda się zorganizować ten portal w ten sposób, by kolejne wpisy do różnych osób były osobnymi postami, a nie jednolitym tekstem, gdzie trudno się odnaleźć.
Ja życzyłbym sobie by była jednoznaczna cezura pomiędzy mojimi postami do X i do Y, oraz Z.
Zyczyłbym sobie, by moje trzy różne posty były traktowane jako trzy posty, a nie jeden post.
Masz okazję wykazać się swoimi kwalifikacjami. Powodzenia! Smile

Mnie tez to drazni... trudno sie w tym rozczytac... 
09-10-2017, 01:20
Cytuj



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości