Post: #1
Myślę o postawieniu sauny w ogrodzie. Czy to dobry pomysł czy lepiej miećją wewnątrz domu? Martwię się że zimą będzie problem z utrzymaniem temperatury i że drewno się zniszczy od wilgoci.
|
Sauna w ogrodzie
|
|
Post: #1
Myślę o postawieniu sauny w ogrodzie. Czy to dobry pomysł czy lepiej miećją wewnątrz domu? Martwię się że zimą będzie problem z utrzymaniem temperatury i że drewno się zniszczy od wilgoci.
27-01-2026, 14:13
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Sauna w ogrodzie - Sirxx - 27-01-2026, 14:13
RE: Sauna w ogrodzie - sterek - 27-01-2026, 15:12
|