Post: #18
Hehe... końcówka dobra
Tak to już bywa.
Cieszymy się, że mogliśmy chodź trochę pomóc i zapraszamy do częstszego zaglądania do nas i szukania u nas pomocy we wszystkich sprawach. Chętnie pomożemy
Pozdrawiam.
Tak to już bywa.Cieszymy się, że mogliśmy chodź trochę pomóc i zapraszamy do częstszego zaglądania do nas i szukania u nas pomocy we wszystkich sprawach. Chętnie pomożemy

Pozdrawiam.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)