Post: #14
Witam. Dokładnie tak. Przelewy jeśli nie wykonuje się zbyt często w SEPA są blokowane. trzeba to odblokować na stale lub można jednorazowo poprzez konto bankowe on-line bądź trzeba udać się do placówki. Ja mam konto w Sparkase ale wydaje mi się że tak jest w każdym banku.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)