Post: #6
Najlepiej to samemu sobie założyć konto walutowe.NIe ma z tym problemu bo załozenie to dosłownie kilka minut a przy częstych przelewach jest to bardzo opłacalna opcja. Dzięki temu możesz korzystać z kantorów internetowych, ktore mają korzystniejsze kursy niż banki. Jedno euro w takim kantorze jest o wiele tańsze niż w banku.
OBecnie korzystam z tego kantoru:
http://ergokantor.pl/
Mają dobre ceny walut. Poza tym jest to dość duży, sprawdzony kantor tak więc nie musisz praktycznie obawiać się o bezpieczeństwo transakcji. Wszystko jest absolutnie bezpieczne.
OBecnie korzystam z tego kantoru:
http://ergokantor.pl/
Mają dobre ceny walut. Poza tym jest to dość duży, sprawdzony kantor tak więc nie musisz praktycznie obawiać się o bezpieczeństwo transakcji. Wszystko jest absolutnie bezpieczne.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)