Post: #1
Witam, czy mając 1/7 części spadku mogę przekazać swoją część innemu spadkobiercy? Tj. swoją część nieruchomości i pola?
Czy da się to załatwić u notariusza tylko z moim udziałem? I czy wtedy też muszę płacić podatek od spadku? Albo jakiś inny podatek?
Czy da się to załatwić u notariusza tylko z moim udziałem? I czy wtedy też muszę płacić podatek od spadku? Albo jakiś inny podatek?
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)