Post: #2
Prysznic - wysoko, cała reszta na wysokość 1,2. Tak zrobiłam 15 lat temu i to była dobra decyzja. Do tego dobrej jakości zmywalna farba i jest git. Malowaliśmy drugi raz chyba po 7 latach, ale to tylko przy okazji zmiany koloru w innych pomieszczeniach.
Zerknij sobie najlepiej na stronę Tubądzina:
https://www.tubadzin.pl/
Znajdziesz tam wiele inspiracji na płytki w łazience.
Zerknij sobie najlepiej na stronę Tubądzina:
https://www.tubadzin.pl/
Znajdziesz tam wiele inspiracji na płytki w łazience.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)