Post: #2
U mnie montaż trwał niecałe 4 godziny. Pracowali sprawnie, praktycznie bez bałaganu. Najwięcej czasu zajęło przeprowadzenie przewodów i montaż jednostki zewnętrznej na balkonie. Jeśli wszystko jest dobrze przygotowane i nie trzeba wiercić przez pół bloku, to idzie szybko. Warto wcześniej ustalić wszystko telefonicznie, żeby nie było niespodzianek.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)