Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #4500
kiedys budowali na zatracenie obozy koncetracyjne a teraz buduja punkty szczepienne albo wyrzucaja ze szpitali ludzi chorych ,potrzebujacych operacji ,leczenia onkologicznego,zabiegow na rzecz cowidowcow

https://wolnemedia.net/rzad-morawieckiego-wstrzymuje-operacje-i-zabiegi/

ludzie poumieraja i owszem jak nie wygramy z rządami ,przeciez to tylko garstka rzadzi a jaki strach ludzie w oczach maja jak za Hitlera i Stalina prowadza sie na rzes ,maski wloz ,zaszczep sie i badz wolny ,ciekawe jak na dlugo,....
durne te ludzie niestety malo jest myslacych ,nigdy sie nie naucza,kroliki doswiadczalne

polecam film "nagi wsrod wilkow "
nom kurwa nie wytrzymam czy wy naprawde wierzycie w te glupoty ktore waam wciskaja? nigdy nie chorowaliscie na swirusy ?myslicie ze szczepionki wam pomogą?a jakze pomoga szybciej przejsc na drugi brzeg.....

(10-03-2021, 12:20)Traffka napisał(a): Gdyby nie Twoj "wyklad" o % dodałabym jeszcze cos w temacie, ale w tej sytuacji nie ma to sensu.
Nie lubie byc traktowana niepoważnie.
Zistanmy zatem przy tym, je przymusu nie ma i kazdy wie( badz sądzi, że wie) co robi.
na razie nie ma przymusu ale jak bedzie wiecej takich jak iberte i ferdydurke ,to reszta bedzie w czarnej dupie ,dyskryminowana
ja tam mie musze latac ,nie musze chodzic do kina ,na basen ,bede podziwiac moj ogrod ,a jak tam zabiora mi kawek "tlenu" to dam sie zabic ale zaszczepic nigdy,jestem wolna .........a wolnosc jest tylko w Jezusie Chrystusie ....
10-03-2021, 21:01
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - dziaczuk - 10-03-2021, 21:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości