Post: #4192
Tak, będziemy krokodyle łzy lały z powodu odejścia Fellah, tylko kiedy to będzie??? ...musimy sobie jakie wiadra przygotować..
Też nie znam się na popiołach, postach i takich innych obyczajów... może, rzeczywiście Diaczuk nam, ignorantom wytłumaczy. I co z tymi weselami? Oczywiście gratuluję, ale co rusz to ktoś się żeni u naszej koleżanki...hmm..lub bogata w dzieci, lub nie trafiły na swoje połówki..
Bardzo lubię sok pomidorowy, nawet sama robię...mmm...pycha.
A u nas po sąsiedzku dom się spalił. Biedna kobieta, od samego dzieciństwa los dla niej ne był łaskawy...no i na "stare" lata zostać bez niczego. Byliśmy dziś u niej, zrobiliśmy zbiórkę i zanieśliśmy kilka rzeczy. Na razie poszła do sąsiadki kilka dni zamieszkać..
Też nie znam się na popiołach, postach i takich innych obyczajów... może, rzeczywiście Diaczuk nam, ignorantom wytłumaczy. I co z tymi weselami? Oczywiście gratuluję, ale co rusz to ktoś się żeni u naszej koleżanki...hmm..lub bogata w dzieci, lub nie trafiły na swoje połówki..
Bardzo lubię sok pomidorowy, nawet sama robię...mmm...pycha.
A u nas po sąsiedzku dom się spalił. Biedna kobieta, od samego dzieciństwa los dla niej ne był łaskawy...no i na "stare" lata zostać bez niczego. Byliśmy dziś u niej, zrobiliśmy zbiórkę i zanieśliśmy kilka rzeczy. Na razie poszła do sąsiadki kilka dni zamieszkać..
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)