Post: #4053
(07-02-2021, 13:06)Fellah napisał(a): Kapral Dziubek! No niech mnie! Gora z gora sie nie zejdzie, a czlowiek czlowieka spotka!
Kapral Dziubek, stara piedolo, po tym calowaniu na kolanach ksiezyca w dupe to na koncu swiata bym cie poznal gnoju!
I co? Taki patriota, a teraz u niemcow zapierdala? He he he...A taki patriotyczny byl!))))))
No ale nie dziwie sie kutasie zlamany ze zwiales, bo szukali cie chlopaki w cywilu i chcieli ci sie do dupy dobrac!
Kutas Dziubek! No kto by pomyslal, wszystkiego ci najgorszego palancie!
Pamietasz mnie z wojska?
No to ty stara dupa jestes!
...jezeli sie smieje, to jedynie dlatego, ze jutro moge nie miec zebow
))))))![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)