Jesteś nowy na naszym forum?

Zapoznaj się z innymi i dowiedz gdzie i jak możesz zamieścić ogłoszenia.

Czytaj więcej

Nowy serwis z ogłoszeniami

Zapraszamy na nasz nowy serwis z ogłoszeniami. Znajdziecie tam sporo interesujących ogłoszeń. Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakiś problem i potrzebujesz pomocy napisz a na pewno pomożemy.

Czytaj więcej

Nabór na Moderatora i Redaktora

Poszukujemy Moderatorów i Redaktorów na nasze forum. Chciałbyś dołączyć?

Czytaj więcej
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim?
Post: #3744
Fellah, czy tobie jeszcze nie znudziło się? ...wszystkim wytykasz istniejące lub wymyślone wady, a ty jesteś święty, nieomylny? ...to dla tego rzucasz "kamienie" ...masz coś do kogoś? nie lepiej to powiedzieć w prost, jak zza winkla pokazywać swoje JA?
No cóż, rób jak ci to odpowiada, ale nie zapominaj, że Twoje teksty , tylko o Tobie świądczą i o nikim innym.


Ferdydurkę, chyba masz skłonności do przeziębień. Mam zawsze w mojej apteczce domowej tran, witaminę c i tłuszcz z borsuka ( borsuczi żyr). Szczególnie jak palisz, warto ten tłuszcz pić (bez rozcięczania) . Również , kiedy jest się przeziębionym , można nacierać klatkę piersiową i plecy, po czym owinąć się ciepło..

...wkładać w majtki, Iberte, Smile

"Nie mam nic przeciw cebuli, ale jak bedziecie ja tak dalej propagowac, to niedlugo bedzie na kartki."
- czyli super, na wiosnę zasadzę z hektar cebuli i będę sprzedawać taką ekologiczną.
Chętny kto do spółki? ...będziemy biznesa rozkręcać Smile
02-01-2021, 23:13
Cytuj



Wiadomości w tym wątku
RE: Czy lepiej być ładnym i mądrym czy brzydkim i głupim? - Roksolana - 02-01-2021, 23:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości