Post: #3546
A cos ty taka nerwowa?
Nie potrafisz jakos bardziej merytorycznie odpowiadac?
Widze po wpisie Iberte, ze skopiowalas teorie spiskowe, podajac je bez zrozumienia za swoje.
To nic. Nie czeba sie denerwowac, moglas napisac, ze to byl zart.
Nie potrafisz jakos bardziej merytorycznie odpowiadac?
Widze po wpisie Iberte, ze skopiowalas teorie spiskowe, podajac je bez zrozumienia za swoje.
To nic. Nie czeba sie denerwowac, moglas napisac, ze to byl zart.
![[-]](https://nasze-niemcy.pl/images/nasze-niemcy/collapse.png)